Jūs tikrai suintriguoti

sužinoti

Nuolatos ieškome kūrybiškų sprendimų verslo poreikiams

KAS MES

Apie Mus

Esame jauna ir motyvuota profesionalų komanda, siekianti sukurti ne ką mažiau, kaip tobulumą Jūsų verslo poreikiams. Mūsų komandą sudaro puikiai savo darbą išmanantys, savo srityje jau daug metų besispecializuojantys specialistai, todėl savo klientams galime pasiūlyti kokybišką ir platų paslaugų bei techninių sprendimų įvairovę.

KĄ MES DAROME

Mūsų Paslaugos

01.

Interneto svetainės dizainas

Web dizainas apima daugybę skirtingų įgūdžių ir sugebėjimų kuriant ir prižiūrint svetaines. Įvairios interneto dizaino sritys apima interneto grafinį dizainą, sąsajos dizainą, kūrimą, įskaitant standartizuotą kodą.

Jei jums reikia naujos išvaizdos jūsų svetainei, mes galime jį įgyvendinti!

02.

Interneto svetainės

Tinklalapis kuria Jūsų įmonės įvaizdį, o mes skiriame didelį dėmesį tiek jos dizainui, tiek patogumui. Siūlome platų turinio valdymo sistemų (TVS) pasirinkimą. Jei nesate patenkinti jau paruoštais sprendimais, galime sukurti individualius TVS programinės įrangos įrankius pagal Jūsų poreikius. Esame įvaldę ir sukūrę dešimtis interneto svetainių naudodami Wordpress, Opencart ir PHP platformas. Mes mielai jums padėsime, nesvarbu, tai maži pokyčiai ar dideli nauji projektai!.

Galime padėti palaikyti, atnaujinti ar prižiūrėti Jūsų esamą projektą arba padėti Jūsų verslui kuriant naujus projektus.

03.

SEO sprendimai

Net ir tobulai svetainei reikalinga reklama, galime pasiūlyti Google reklamos ir SEO paslaugas, kad Jūsų verslas būtų matomas pirmuosiuose paieškos sistemų puslapiuose.

Palikite visus nuobodžius techninius dalykus mums, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslą!

MŪSŲ ISTORIJA

Patirtis

Wordpress Logo

01.

WordPress

Daugiau nei 5 metų patirtis dirbant su WordPress sistemomis, palikite visus rūpesčius mums!

WordPress is a content management system that can provide many functionalities for your needs. Some examples for types of websites produced with WordPress would be a blog an e-commerce website, portfolio or even a business website. Pretty much anything you can imagine, a WordPress project can be.

As of 2021, Over 455 million websites were using WordPress.

02.

OpenCart

Daugiau nei 3 metų patirtis naudojant „OpenCart“, kad atitiktų visus Jūsų verslo poreikius!

OpenCart yra internetinės parduotuvės valdymo sistema. Palyginti su konkurentais, tai galinga el. prekybos platforma, siūlanti daugybę įrankių ir lengvą naudojimą galutiniam vartotojui bei parduotuvės valdytojui.

2022 m. „OpenCart“ naudojo 412 000 svetainių.

Opencart Logo
Ieškote
Susisiekite!

Slapukų sutikimas

Spustelėdami „Leisti viską“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, siekiant pagerinti svetainės naršymą, analizuoti svetainės naudojimą ir padėti mūsų rinkodaros pastangoms.

Slapukų nustatymai

Naudojame slapukus ir kitas panašias technologijas, kad padėtume teikti paslaugas, reklamuoti jus ir analizuoti, kaip naudojatės mūsų paslaugomis ir ar žiūrima reklama. Taip pat leidžiame trečiosioms šalims naudoti sekimo technologijas panašiais tikslais. Jei naudojatės mūsų paslaugomis per naršyklę, galite apriboti, blokuoti arba pašalinti slapukus naudodami savo interneto naršyklės nustatymus.

Būtini slapukai

Įjungta

Našumo slapukai

Tiksliniai slapukai